Uitslag Dorpsloop 2012

 Dorpsloop  Foto's  Persbericht

 

23e Dorpsloop Baambrugge  24-08-2012


10 Km Wedstrijdloop, Dames
Rangorde
Naam
Plaats
Netto tijd
Bruto tijd
1
Helen Sharpe
Amsterdam
00:38:09
00:37:54
2
Fenna Visser
Amsterdam
00:40:43
00:40:47
3
Tessa van Kesteren
Amsterdam
00:44:24
00:44:35
4
Judith Brons
Amsterdam
00:46:30
00:46:33
5
Chantal Kooiman
Amsterdam
00:49:30
00:49:36
6
Anneke Stekelenburg
Nederland
00:49:40
00:49:43
7
Margot Meijssen
Breukelen
00:50:35
00:50:53
8
Lidewij Kooiman
Amstelveen
00:54:14
00:54:21
9
Marlous Prinzen
Abcoude
00:56:53
00:57:11
10
Jenny Honkoop
Wilnis
00:57:29
00:57:42
11
Linda van den Berg
Amsterdam
00:58:16
00:58:18
12
Emilie Schooffs
Amsterdam
01:00:37
01:00:54
13
Femke Hogenstijn
Hengelo
01:08:19
01:08:39
15
Marjolein van der Heijden
Haarlem
DNF
DNF
 

10 Km Wedstrijdloop, Dames Masters 35+
Rangorde
Naam
Plaats
Netto tijd
Bruto tijd
1
Clarissa van Vlijmen
Amstelveen
00:41:26
00:41:32
2
Lydia Korrel
Ouderkerk aan de Amstel
00:43:11
00:43:11
3
Cora Broer
Ter-Aar
00:44:17
00:44:17
4
Sara Goudsmit
Amsterdam
00:46:39
00:46:43
5
Evelien Boom
Amsterdam
00:46:50
00:46:56
6
Sonja van Zeelt
Wormerveer
00:47:34
00:47:34
7
Mai Liem
Loenen aan de Vecht
00:47:32
00:47:38
8
Gillian Butler
Maarssen
00:47:30
00:47:40
9
Tamara Lut
Amstelveen
00:48:34
00:48:40
10
Loes Mohringer
Abcoude
00:48:51
00:49:04
11
Linda Bleeker
Abcoude
00:49:04
00:49:08
12
Gerie v Schaick-Post
Loenen aan der Vecht
00:49:07
00:49:12
13
Sanne Bernhart
Baambrugge
00:49:26
00:49:27
14
Miranda van Leeuwen
Nieuwkoop
00:49:34
00:49:50
15
Sandra Kerstens
Oegstgeest
00:49:50
00:49:58
16
Nanien Wijnands
Haarlem
00:50:50
00:50:59
17
Jeanet Lycklema
Amsterdam
00:52:28
00:52:38
18
Anja Steenhof
Odijk
00:52:39
00:52:39
19
Ingrid van Breukelen
Mijdrecht
00:52:28
00:52:44
20
Barbara Ooms
Nieuwkoop
00:52:29
00:52:45
21
Giny Oosthoek
Loenen a/d Vecht
00:52:42
00:52:48
22
Janneke Wittekoek
Baambrugge
00:52:50
00:52:59
23
Jozien Vedder
Abcoude
00:53:31
00:53:31
24
Sandra Tondeur
Baambrugge
00:53:26
00:53:36
25
Liliane Kieft
Abcoude
00:53:45
00:53:50
26
Joke Praamsma Slikker
Amstelveen
00:53:53
00:54:00
27
Annemarie van t Zelfde
Badhoevedorp
00:55:01
00:55:05
28
Marian Tillman
Amsterdam
00:55:16
00:55:33
29
Carolien Trock
Kudelstaart
00:55:17
00:55:37
30
Lisette Spoelder
Abcoude
00:56:48
00:57:01
31
Marie-José Bakker-Wesslingh
Mijdrecht
00:57:31
00:57:47
32
Marissa Verdonk
Amstelveen
00:58:01
00:58:04
33
Jeannet van Gemert
Ouderkerk a/d Amstel
00:58:03
00:58:07
34
Margriet Darwinkel
Vreeland
00:58:17
00:58:18
35
Annemarie Zweerman
Amsterdam
00:58:27
00:58:37
36
Froukje Klaver - v d Meer
Badhoevedorp
00:58:34
00:58:44
37
Eefke Steenvoorden
Hilversum
00:58:47
00:58:51
38
Hetty van Schaik
Baambrugge
00:59:08
00:59:26
39
José Schootemeijer
Abcoude
00:59:08
00:59:26
40
Marjo Dierx
Abcoude
00:59:49
00:59:49
41
R. Andaf
Amsterdam
01:02:24
01:02:31
42
Yvonne Kol
Heemstede
01:02:35
01:02:54
43
Riet Zitvast - v. d. Meer
Baambrugge
01:03:05
01:03:22
44
Kris Reddering
Oudekerk aan de Amstel
01:04:03
01:04:09
45
Lisette van den Akker
Amsterdam
01:06:37
01:06:58
 

10 Km Wedstrijdloop, Heren
Rangorde
Naam
Plaats
Netto tijd
Bruto tijd
1
Jeffrey Vork
Breukelen
00:34:06
00:34:06
2
Willem Jan de Graaf
Amsterdam
00:35:02
00:35:02
3
Willem den Uyl
Muiden
00:35:12
00:35:12
4
Niek van Veen
Amsterdam
00:35:24
00:35:24
5
Gijsbert van de Vuurst
Amsterdam
00:35:59
00:35:59
6
Tjerk Notten
Amsterdam
00:36:26
00:36:26
7
Dennis Steeman
Amsterdam
00:36:29
00:36:29
8
Jeroen Gielen
Utrecht
00:37:10
00:37:22
9
Jasper Commandeur
Zeist
00:37:46
00:37:46
10
Jan Derick de Groot
Abcoude
00:38:15
00:38:25
11
Gerben Smit
Amsterdam
00:38:37
00:38:40
12
Bouke Kooiman
Nieuwveen
00:39:14
00:39:15
13
Daryl Beggs
Amsterdam
00:39:15
00:39:16
14
Dennis Vork
Loenen aan de Vecht
00:39:29
00:39:29
15
Laurens van Kessel
Amsterdam
00:39:31
00:39:33
16
Norbert Vis
Amsterdam
00:40:26
00:40:29
17
Ruud Blankendaal
Beets
00:40:39
00:40:42
18
Michiel Maas
Amsterdam
00:40:39
00:40:44
19
Jan Berkhout
Amsterdam
00:40:42
00:40:46
20
Tim Koetsier
Amsterdam
00:40:45
00:40:49
21
Daan de Langen
Woerden
00:41:04
00:41:04
22
Jorg van Tongeren
Ankeveen
00:41:15
00:41:17
23
Dave Hoogwout
Hoofddorp
00:41:49
00:41:50
24
Philip van Aerssen
Abcoude
00:41:56
00:41:57
25
Mark Eerenberg
Amsterdam
00:42:21
00:42:32
26
Marcel Schaper
Nederhorst den Berg
00:42:33
00:42:34
27
Jasper Ketelaar
Nederhorst den berg
00:43:05
00:43:06
28
Mario Willemse
Uithoorn
00:43:26
00:43:27
29
Rodney van Koert
Nieuwkoop
00:43:55
00:43:57
30
Harry Schoordijk
Vinkeveen
00:43:58
00:43:58
31
Neil De Goede
Amsterdam
00:43:21
00:43:59
32
Mark Boots
Amsterdam
00:44:53
00:44:54
33
Jeroen Ruyten
Amsterdam
00:45:01
00:45:08
34
Richard de Wildt
Baambrugge
00:45:43
00:45:45
35
Marco Tijsen
Amstelveen
00:45:31
00:45:51
36
Roland Slotema
Amsterdam
00:45:59
00:46:23
37
Ruben Korver
Baambrugge
00:47:29
00:47:31
38
Joris de Jong
Baambrugge
00:47:51
00:47:55
39
Stephan Hendrikx
Zwolle
00:47:56
00:48:14
40
Niels Bos
Baambrugge
00:48:12
00:48:20
41
P. de Jongste
Amersfoort
00:48:13
00:48:27
42
Jordi Kooiman
Abcoude
00:49:07
00:49:13
43
Rogier Maas
Amsterdam
00:49:12
00:49:16
44
David Uijl
Abcoude
00:49:03
00:49:22
45
Michiel Verbree
Diemen
00:49:06
00:49:25
46
Maarten Hogenstijn
Baambrugge
00:49:16
00:49:30
47
Karel Schrijvers
Loenersloot
00:49:46
00:49:55
48
Willem Ursem
Amsterdam
00:50:08
00:50:16
49
Remco Van Oudheusden
Abcoude
00:50:19
00:50:22
50
Jos de Graaf
Hoofddorp
00:50:53
00:51:01
51
Boy Velthuis
Baambrugge
00:51:05
00:51:10
52
Matthijs van Oevelen
Nieuwveen
00:50:47
00:51:11
53
Chris Kuipers
Amsterdam
00:51:38
00:51:40
54
Jeroen van Ammers
Amsterdam
00:51:36
00:51:49
55
Ilker Öztürk
Schiedam
00:51:50
00:51:58
56
Larry De Smet
Vleuten
00:51:48
00:51:59
57
Pim Hageman
Baambrugge
00:52:12
00:52:14
58
Maurizio Pesarini
Purmerend
00:52:12
00:52:26
59
Fred Fiege
Vinkeveen
00:52:33
00:52:37
60
Merlijn Kalkman
Abcoude
00:54:48
00:54:57
61
Dennis Krommenhoek
Aalsmeer
00:55:07
00:55:18
62
Mark Ligtenberg
Baambrugge
00:59:36
00:56:23
63
Bryan Hooft
Leusden
00:56:41
00:56:49
64
Jorn Hogeweg
Amsterdam
00:56:39
00:56:51
65
Meneer Marnix
Baambrugge
00:59:57
01:00:14
66
M. van Heijzen
Rotterdam
01:06:45
01:06:59
78
Hans Rebers
Utrecht
DNF
DNF
 

10 Km Wedstrijdloop, Heren Masters 40+
Rangorde
Naam
Plaats
Netto tijd
Bruto tijd
1
Gerben Zomer
Maarssen
00:35:15
00:35:15
2
Marco Roos
Landsmeer
00:37:00
00:37:00
3
Ruud Kamp
Zeist
00:37:39
00:37:39
4
Jan-Willem Vergouwen
Amsterdam
00:38:00
00:38:01
5
Frans Woerden
Mijdrecht
00:39:20
00:39:20
6
Jan Vergeer
Nieuwveen
00:39:26
00:39:25
7
Edwin van der Heijden
Hilversum
00:39:43
00:39:44
8
Ivo Bruns
Baambrugge
00:40:03
00:40:05
9
Raimon Knip
Kortenhoef
00:40:50
00:40:50
10
Gerard van Schaik
Mijdrecht
00:40:45
00:40:57
11
Max Reinhard
Montfoort
00:41:08
00:41:16
12
Meneer Meeuwissen
Nieuwveen
00:41:23
00:41:28
13
Michiel Knopper
Amstelveen
00:41:31
00:41:36
14
William Knapen
Amsterdam
00:43:02
00:43:13
15
Eelco Muller
Aalsmeer
00:43:30
00:43:31
16
Ron van Lamoen
Houten
00:43:29
00:43:37
17
Rolf de Horde
Amstelveen
00:43:49
00:44:03
18
Richard Broekhoven
Amsterdam
00:44:02
00:44:08
19
Chris Jacobs
Vleuten
00:44:21
00:44:30
20
Maarten Elands
Amsterdam
00:44:24
00:44:31
21
Steven Melkman
Loenen aan de Vecht
00:45:09
00:45:16
22
Aswin Steenhof
Eindhoven
00:45:43
00:45:45
23
Wouter Wesselingh
Mijdrecht
00:45:47
00:45:50
24
Richard Zeldenthuis
Wilnis
00:45:44
00:46:00
25
Olaf Samplonius
Abcoude
00:46:02
00:46:04
26
Michel Spaargaren
Abcoude
00:46:04
00:46:07
27
Marco Fais
Den Haag
00:46:07
00:46:09
28
John Celie
Uithoorn
00:46:39
00:46:39
29
Peter van Straten
Houten
00:47:41
00:47:50
30
Arjan Fluit
Mijdrecht
00:47:45
00:47:56
31
Jerry Weldam
De Meern
00:47:54
00:47:59
32
P. Pijper
Mijdrecht
00:47:59
00:48:10
33
Rudi de Reuver
Utrecht
00:49:03
00:49:10
34
Henk Regelink
Wilnis
00:49:09
00:49:12
35
Robbie van Luyn
de Meern
00:49:07
00:49:16
36
Ilhan Yumerov
Targoviste
00:49:12
00:49:18
37
Wilco Brands
Vleuten
00:49:15
00:49:23
38
Kees Schutter
Nieuwkoop
00:49:07
00:49:24
39
Marco van Eijk
Aalsmeer
00:49:20
00:49:39
40
Peter van der Meijden
Vinkeveen
00:50:00
00:50:04
41
Eric van der Heijden
Nederhorst den Berg
00:51:28
00:51:36
42
Eric Tijsen
Mijdrecht
00:51:31
00:51:50
43
Jeroen Kooijman
Zeist
00:51:59
00:52:18
44
Erwin de Honde
Aalsmeer
00:52:04
00:52:18
45
Marcel Kragtwijk
Mijdrecht
00:52:04
00:52:19
46
G. Verheijden
Amsterdam
00:52:12
00:52:20
47
Geni Slot
IJsselstein
00:52:37
00:52:42
48
Harry Trauschke
Amstelveen
00:52:51
00:52:55
49
Gerrit Kamerman
Baambrugge
00:53:12
00:53:23
50
Rik Luchies
Abcoude
00:53:41
00:53:41
51
Jack van den Hengel
Odijk
00:53:35
00:53:53
52
Alco van Engen
Loenersloot
00:54:21
00:54:22
53
Erwin Bakker
Amsterdam
00:54:35
00:54:52
54
Robert Snep
Vinkeveen
00:55:14
00:55:20
55
Erik Boeree
Aalsmeer
00:55:55
00:56:11
56
Dirk Ockhuizen
Utrecht
00:57:11
00:57:21
57
Ron Bakker
Mijdrecht
00:57:32
00:57:48
58
Jacco Koridon
Vinkeveen
01:03:24
01:03:29
59
Igor van de Akker
Amsterdam
01:06:39
01:06:59
63
Andre van der Putten
Aalsmeer
DNF
DNF
 

10 Km Wedstrijdloop, Heren Masters 50+
Rangorde
Naam
Plaats
Netto tijd
Bruto tijd
1
Johan Neve
Haarlem
00:36:56
00:36:56
2
Jaap Stijlaart
Woudenberg
00:38:17
00:38:17
3
Peter Nijssen
Utrecht
00:38:27
00:38:27
4
Johan Licht
Amstelveen
00:38:45
00:38:45
5
Kees Elsinga
Diemen
00:38:59
00:38:59
6
Johan Baas
Mijdrecht
00:41:04
00:41:04
7
Ben Vork
Loenen a/d Vecht
00:41:35
00:41:35
8
Arie van der Ham
Polsbroek
00:42:12
00:42:12
9
Bas Swildens
Utrecht
00:42:42
00:42:42
10
Jos Bunschoten
Vinkeveen
00:43:01
00:43:03
11
Henny Buijing
Mijdrecht
00:43:50
00:44:01
12
A. Shok
Amsterdam
00:43:39
00:44:01
13
Henny Kooijman
Mijdrecht
00:43:55
00:44:03
14
Fred Buining
Almere
00:44:02
00:44:06
15
Aad Pieterse
Noorden
00:44:07
00:44:09
16
Karel Ligtrink
Utrecht
00:44:00
00:44:09
17
Rob Stofberg
Zegveld
00:44:30
00:44:38
18
Rob de Vries
Baambrugge
00:45:04
00:45:06
19
Jos Pronk
Abcoude
00:45:10
00:45:14
20
Jeroen Enkelens
Amstelveen
00:45:10
00:45:22
21
Aart Bastmoger
Amsterdam
00:45:22
00:45:33
22
Arie Bunnik
Rijnsaterwoude
00:45:35
00:45:40
23
Gert van der Geest
Wilnis
00:45:44
00:45:46
24
Bert van Diemen
Vinkeveen
00:45:49
00:45:54
25
Rudi Leenders
Abcoude
00:45:52
00:45:58
26
Theo Noij
Mijdrecht
00:47:30
00:47:33
27
Jan Brinkers
Maarssen
00:47:30
00:47:40
28
Kees Galekop
Hilversum
00:47:31
00:47:45
29
Cor van Hekken
Amsterdam
00:47:52
00:47:59
30
Cees Methorst
Zegveld
00:47:56
00:48:05
31
Hans Sweers
Ouderkerk aan de Amstel
00:48:14
00:48:17
32
Domien van Schaik
Loenen
00:48:14
00:48:20
33
Jos Snel
Uithoorn
00:48:17
00:48:20
34
Leon Hanssen
Amsterdam
00:48:16
00:48:24
35
Rob van Zijtveld
Mijdrecht
00:48:31
00:48:43
36
Hans van Kessel
Abcoude
00:48:51
00:49:04
37
Wim Niepoth
Nieuwkoop
00:48:49
00:49:05
38
Evert v.d. Broek
Abcoude
00:48:55
00:49:08
39
Leo Tijsen
Hilversum
00:48:54
00:49:15
40
Leo van Diemen
Wilnis
00:49:26
00:49:31
41
Piet van den Berg
Ouderkerk aan de Amstel
00:49:39
00:49:49
42
Wouter Weijand
Amsterdam
00:50:06
00:50:12
43
Leon Manet
Amsterdam
00:50:17
00:50:20
44
Remi Kempers
Amsterdam
00:50:35
00:50:39
45
Peter Akerboom
Oude Wetering
00:51:16
00:51:28
46
Denhard de Smit
Baambrugge
00:53:19
00:53:33
47
Jos Mascini
Amsterdam
00:53:21
00:53:36
48
Theo Mattie
Leimuiden
00:53:38
00:53:51
49
Hans Buis
De Rijp
00:53:52
00:54:09
50
Mr. Tijsen
Amstelveen
00:54:19
00:54:39
51
Rob van Binsbergen
Duivendrecht
00:54:52
00:55:09
52
Frank Klokkers
Vinkeveen
00:55:01
00:55:17
53
Glenn Cappon
Kudelstaart
00:55:09
00:55:29
54
Gerard Wanrooij
Amstelveen
00:55:23
00:55:32
55
Harm Hoen
Almere
00:55:43
00:55:52
56
Frank Schootemeijer
Abcoude
00:55:51
00:56:09
57
Anton Schuurman
Amsterdam
00:56:57
00:57:08
58
Cor Vonk
Mijdrecht
00:57:11
00:57:28
59
Kees Klaver
Badhoevedorp
00:58:34
00:58:44
60
Gijs Honing
Blokker
01:01:19
01:01:31
61
Wim Mos
Amsterdam Zuidoost
01:02:27
01:02:46
62
Jan Bontekoe
Heemstede
01:04:12
01:04:34
63
Maarten Breggeman
Uithoorn
01:09:53
01:10:07
 

4 Km Prestatieloop, Meisjes
Rangorde
Naam
Plaats
Netto tijd
Bruto tijd
1
Isabel Hooijman
Uithoorn
00:19:36
00:19:36
2
Lisanne van Dijk
Abcoude
00:20:24
00:20:26
3
Suze Rossing
Baambrugge
00:22:25
00:22:25
4
Wietske Overdijkink
Baambrugge
00:22:45
00:22:48
5
Marja Stensinski
Abcoude
00:24:49
00:24:49
 

4 Km Prestatieloop, Dames
Rangorde
Naam
Plaats
Netto tijd
Bruto tijd
1
Marijke Kroon
Vinkeveen
00:16:56
00:16:57
2
Chantal Pleune
Amsterdam
00:17:44
00:17:46
3
Lisa Roos
Landsmeer
00:18:23
00:18:24
4
Heidi Snoek
Abcoude
00:18:26
00:18:28
5
Lia Rademaker
Wilnis
00:20:09
00:20:10
6
Saskia Jilisen
de Meern
00:21:55
00:21:58
7
Liesbeth Vegter - Prins
Baambrugge
00:22:08
00:22:12
8
Henriette van Dijk
Abcoude
00:22:48
00:22:50
9
José Vork
Loenen aan de Vecht
00:23:25
00:23:29
10
H. Vegter
Amersfoort
00:23:32
00:23:36
11
Wendy van de Vuurst
Amsterdam
00:24:04
00:24:08
12
Thessa van de Steen
Abcoude
00:24:12
00:24:13
13
Jacqueline Kersten
Baambrugge
00:26:25
00:26:27
14
Inge den Hartog-Born
Maarssen
00:26:28
00:26:32
15
Sarah Chin Tsoen Jien
Maarssen
00:26:58
00:27:02
16
Annemieke van Schaick
Baambrugge
00:26:59
00:27:03
17
Ria Fhijnbeen
Abcoude
00:29:12
00:29:13
18
Ellen Verbruggen
Abcoude
00:30:50
00:30:54
 

4 Km Prestatieloop, Jongens
Rangorde
Naam
Plaats
Netto tijd
Bruto tijd
1
Bas Pieper
Baambrugge
00:16:22
00:16:22
2
Jelmer Bos
Baambrugge
00:16:23
00:16:23
3
Cas Mohringer
Abcoude
00:17:38
00:17:38
4
Wouter van der Harst
Diemen
00:18:05
00:18:07
5
Aldo Benacchio
Baambrugge
00:18:16
00:18:16
6
Christian Verbaan
Woerden
00:18:37
00:18:37
7
Nicolai Stensinski
Abcoude
00:20:25
00:20:25
8
Tom Sluijk
Abcoude
00:21:02
00:21:07
9
Philo Decroos
Hilversum
00:21:31
00:21:31
10
Erron van der Heijden
Nederhorst den Berg
00:22:02
00:22:05
11
Serge Decroos
Hilversum
00:22:42
00:22:42
12
Mart Bruns
Baambrugge
00:23:45
00:23:45
13
Bart de Groot
Abcoude
00:23:49
00:23:49
14
Frank Snep
Vinkeveen
00:25:13
00:25:13
15
Jochem Giesbers
Baambrugge
00:26:54
00:26:54
 

4 Km Prestatieloop, Heren
Rangorde
Naam
Plaats
Netto tijd
Bruto tijd
1
Sander Eijs
Nieuwkoop
00:14:15
00:14:15
2
Nol Sluylendurg
Mijdrecht
00:17:14
00:17:16
3
Erik Jan Mohringer
Abcoude
00:17:37
00:17:39
4
Kaj wesseldijk
Amsterdam
00:18:02
00:18:04
5
Frans Spronk
Mijdrecht
00:18:19
00:18:22
6
Roel Hagen
-
00:18:39
00:18:40
7
Joseph Toonen
Loenen ad Vecht
00:18:50
00:18:52
8
Jan van der Harst
Diemen
00:20:16
00:20:17
9
Jose Cubo
Amstelveen
00:20:14
00:20:19
10
Nico Sluijk
Abcoude
00:21:06
00:21:10
11
Guus Overdijkink
Baambrugge
00:22:52
00:22:55
12
Meindert Brunia
Abcoude
00:23:03
00:23:05
13
Peter van der Maat
Baambrugge
00:23:05
00:23:05
14
Sander Beek
Mijdrecht
00:23:09
00:23:12
15
Jurre Vrielink
Wilnis
00:24:41
00:24:42
16
Sander Griffioen
Baambrugge
00:28:13
00:28:13






DQ = gediskwalificeerd
DNF = is niet gefinisht

De lengte van het 10 kilometer parcours: circa 10.000 meter

De lengte van het 4 kilometer parcours: 4000 meter

Aantal deelnemers 340

D. de Groot, 25 augustus 2012


  • p.s. Opmerkingen over de uitslag waren mogelijk tot 31 augustus 2012, via de mail aan D. de Groot  via info @ ijsclubbaambrugge.nl
  • p.s. De lijst is thans officieel, Ijsclub Baambrugge hecht waarde aan een juiste uitslag.

 

D. de Groot, 25 augustus 2012