Uitslag Dorpsloop 2016  

Uitslag Dorpsloop Baambrugge 19 augustus 2016


De uitslag voor de 1, 4 en 10 km vindt u op de site van Uitslagen.nl klik hier


Opmerkingen over de uitslag waren mogelijk tot 26 augustus 2016
via info @ ijsclubbaambrugge.nl



Op 28 augustus 2016 om 23.10  uur is de devinitieve uitslag plaats.



Uitslagen  nr 1 t/m 3 diverse wedstrijden en klasse 


 4 kilometer prestatieloop 19 augustus 2016

V-14, 4 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Naomi Post2004Amersfoort18:17 
2Dianne van den Bosch2003Weesp18:57 
3Dannen van Wingerden2004Abcoude19:10 
 
VSEN, 4 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Danielle Gerritsen1979Amersfoort16:57 
2Tessa Snoek1999Abcoude17:39 
3Wendy Schootemeijer1993Abcoude18:35 
 
M-14, 4 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Rick Verhagen2002's-Gravendeel15:16 
2Benjamin Post2006Amersfoort16:56 
3Thomas Landman2006Amsterdam Zuidoost17:15 
 
MSEN, 4 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Erik Scheers1974Duivendrecht13:51 
2Sander Eijs1982Alphen aan den Rijn14:08 
3Ruud Stoof1992Baambrugge15:18 


10 kilometer wedstrijd loop  19 augustus 2016 

VSEN, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Merel Bruijn1988Amsterdam41:20 
2Wesselien te Raa1990Amersfoort45:05 
3Cindy Teeven1988Diemen45:15 
 
V35, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Joke Pollet1975Vinkeveen42:58 
2Dorien Tange1977Amstelveen45:59 
3Angelique Kroon1972Volendam47:39 
 
V45, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jolanda ten Brinke1970Amstelhoek43:32 
2Lydia Korrel1959Ouderkerkd aan de Amstel44:54 
3Karin Versteeg1965Uithoorn44:56 
 
MSEN, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Anton Costeris1982Amsterdam34:23 
2Stefan Leeflang1981Baarn34:44 
3Ruud Weijer1987Amsterdam35:07 
 
M40, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Kristian Valk1975Amsterdam35:10 
2Rogier Wouters1976Amsterdam36:14 
3Mo Mohamamdi1971Amsterdam36:22 
 
M50, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jos Broekhuis1959Hilversum38:59 
2Kees Elsinga1957Diemen42:37 
3Maurits de Ruiter1962Hilversum42:56 
 
M60, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Frans Looijer1953Hilversum41:35 
2Theo Noij1953Mijdrecht44:58 
3Jos Pronk1954Abcoude45:08 

 

JG-Kidswereld-Run  1 kilometer  19 augustus 2016

V-10, 1 KM T/M 10 JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Kaitlyn Groot2007Amsterdam4:04 
2Sophie Griffioen2008Baambrugge4:56 
3Fenna Prenqer2005Gemert5:44 
 
M-10, 1 KM T/M 10 JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Maxime Donchenko2007Mijdrecht3:50 
2Zeb Molensky2006Sittard3:53 
3August Veraart2006Abcoude3:53 
 
V-7, 1 KM T/M 7 JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lilian Groot2009Amsterdam4:38 
2Anne Meijn2010Kudelstaart4:46 
3Lotte van der Geer2009Baambrugge5:03 
 
M-7A, 1 KM T/M 7 JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Minck Latupeirissa2009Vught3:55 
2Jesse Peek2009Wilnis4:28 
3Flip Kipping2009Baambrugge4:30