Uitslag Dorpsloop 2017  

Uitslag Dorpsloop Baambrugge 25 augustus 2017


De uitslag voor de 1, 4 en 10 km vindt u op de site van Uitslagen.nl klik hier


Opmerkingen over de uitslag waren mogelijk tot 31 augustus 2017 via info @ ijsclubbaambrugge.nl

Uitslag is per 1 september 2017 definitief vastgesteld en gepubliceerd


 
V-14, 4 KILOMETER, Meisjes t/m 14 jr
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Dianne van den Bosch2003Weesp20:07 
2Tessa Griffioen2005Baambrugge20:09 
3Melissa Wenneker2003Nederhorst den Berg22:04 
 
VSEN, 4 KILOMETER, Dames v.a. 15 jr
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Annette Haarsma - Van Vliet1963Ermelo18:11 
2Cora Broer1959Ter Aar18:12 
3Wendy Schootemeijer1993Abcoude18:27 
 
M-14, 4 KILOMETER, Jongens t/m 14 jr
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Stan Winter2008De Meern15:34 
2Maxime Donchenco2007Mijdrecht17:06 
3Bram Verdegaal2006Amsterdam19:17 
 
MSEN, 4 KILOMETER, heren v.a. 15 jr
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Matthijs Horlings1989Leiden14:15 
2Kevin Jongerius1990Mijdrecht14:30 
3Jan Jansen1961Doorn14:55 
 
VSEN, 10 KILOMETER, dames
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Adinda Cox1987Amsterdam42:02 
2Tamar van Heesewijk1990Rotterdam44:47 
3Eline Tap1986Mijdrecht45:05 
 
V35, 10 KILOMETER, dames 35+
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Alieke Hoogenboom1976Roelofarendsveen40:00 
2Karin Vissers1982Hilversum41:48 
3Iris Vromans1977Duivendrecht43:53 
 
V45, 10 KILOMETER, dames 45+
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marijke Kroon1959Vinkeveen47:48 
2Linda Cohen1964Abcoude48:37 
3Lia Rademaker1959Wilnis51:39 
 
MSEN, 10 KILOMETER, heren
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bas Stigter1986Amsterdam31:58 
2Gijsbert van de Vuurst1984Amsterdam33:17 
3Daniel Korevaar1986Amsterdam33:25 
 
M40, 10 KILOMETER, heren 40+
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Erik Scheers1974Duivendrecht35:38 
2Rene Wiering1968Amsterdam35:54 
3Marco Vet1970Haarzuilens38:21 
 
M50, 10 KILOMETER, heren 50+
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sjerk Ybema1967Amsterdam38:42 
2Maurits de Ruiter1962Hilversum38:59 
3Johan Licht1957Amstelveen39:53 
 
M60, 10 KILOMETER, heren 60+
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Aart Stigter1956Doorn35:40 
2Paul Barnhoorn1956Noordwijk Zh38:34 
3Frans Looijer1953Hilversum40:12 
 
V10, 1 KM T/M 10 JR, meisjes t/m 10 jr
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lisanne Brunt2008Kockengen4:17 
2Lotte v/d Geer2009Baambrugge4:53 
3Sophie Griffioen2008Baambrugge5:06 
 
M10, 1 KM T/M 10 JR, jongens t/m 10 jr
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Michiel Mouris2007Baambrugge3:46 
2Benjamin Lokin2007Loenen aan de Vecht3:51 
3Mink Latupeirissa2009Vught3:53 
 
V7, 1 KM T/M 7 JR, girls t/m 7 jr
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sofia ten Hove2012Vinkeveen4:53 
2Larissa Voorneveld2009Baambrugge5:21 
3Jukke van Aennen2010Abcoude5:23 
 
M7, 1 KM T/M 7 JR, boys t/m 7 jr
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Thomas Pietersen2009Ouderkerk a/d Amstel4:38 
2Stijn de Jager2011Abcoude4:41 
3Jelle van Weezel2009Amsterdam5:00 
 
Voorlopige uitslag tot 31 aug 2017
Reactie info@ijsclubbaambrugge.nl


Op 1 september 2017 om 9.04  uur is de definitieve uitslag geplaats editie 2017.