Uitslag tijdrit

Hieronder ook de uitslagen edities 2012 t/m heden


Valerie Steffens en Luc Essink snelste bij door viswedstrijd verlate Baambrugse tijdrit 2018

Baambrugge, Valerie Steffens uit Amersfoort en Luc Essink uit Almere waren zaterdagmiddag 15 september 2018 de snelste dame en heer bij de 13 kilometer lange tijdrit langs het Amsterdam-Rijnkanaal. Essink legde in 17 minuten en 32 seconden de rit tegen de klok af terwijl Alice Verhage er 20 minuten en 19 seconden over deed. Dat waren de snelste in een veld van 56 deelnemers, waarvan de eerste deelnemer ongeveer anderhalf uur later vertrok dan de oorspronkelijke vertrektijd van twee uur 's middags vertrok. De eerste starter was bij toeval Valerie Steffens de overige deelnemers vertrokken daarna telkens na 30 seconden voor hun solo rit.

De tijdrit in Baambrugge is jaarlijks en leuk sportevenement maar dit jaar gebeurde er iets opmerkelijks. Deze klassieker onder de Nederlandse tijdritten kende in de loop der jaren al veel verhalen. Zoals afgelasting door de MKZ of afgelasting door onweer, regen en storm. Ook een uniek moment was het aantreffen van vers geperste grasbalen op de weg lang het Amsterdam-Rijnkanaal. Dit jaar gebeurde er iets nog merkwaardiger. Vrijwilligers van de organisatie, IJsclub Baambrugge, troffen 's morgens rond de klok van elf uur meer dan vijftig vissers aan in de berm langs de weg. De vissers gewapend met enorme hengels, vangnetten en ook allemaal voorzien vaan een automobiel waren daar bezig met een internationale viswedstrijd. Overleg met de visorganisatie leerde dat deze wedstrijd duurde tot twee uur het moment van de start van de tijdrit. Om veiligheidsreden moest de IJsclub wel besluiten de wedstrijd eerst een uur en daarna nog eens twintigminuten uit te stellen. Toen de laatste hengelaars van het parcours waren en de vis gewogen was konden de tijdrijders veilig hun gang gaan.

Door het uitstellen van de race kwamen de sporters wel in het nauw met hun warming-up en reden enkele zich wel drie keer warm. De als eerste vertrekkende Valerie Steffens trof het in het geheel niet, ze stond klaar om drie uur 's middags om uiteindelijk te starten toen ze nogmaals gezegd werd: 20 minuten wachten. De heren winnaar Luc Essink die slecht drie tellen sneller was dan de nummer twee Yanne Dorenbos uit Castricum had een nog markantere voorbereiding. Ook hij had een uur en daarna nog eens de twintig minuten moeten wachten. Maar in die laatste twintig minuten bemerkte hij een lekke band. Terug naar zijn materiaal wagen een nieuw wiel steken en je alsnog naar de start haasten. Na afloop verklaarde hij dat dat waarschijnlijk de ultieme warming op was geweest voor deze wedstrijd tegen de klok.

De organisatie zag tot haar genoegen ook twee Baambruggers op het podium, namelijk de jeugdige plaats genoten Wessel en broer Michiel Mouris die een eerste en derde plek opeiste bij de jongens tot en met 16 jaar.

Door de verlate start besloten wel een aantal deelnemers niet te starten, ook de vrijwilligers waaronder de mensen van de EHBO en verkeersregelaar waren langer bezig dan gedacht. Overigens waren de omstandigheden in Baambrugge zonnig met een stevige wind uit het zuidwesten die maakte dat de tijdrijders twee maal de wind straf tegen hadden. Voor het eerst dit jaar reden de deelnemers onder de nieuwe fietsbrug over het Amsterdam-Rijnkanaal door. Deze brug maakt de verbinding tussen Baambrugge en Nigtevecht stukken korter maar de meeste deelnemers hebben de brug voor kennisgeving aangenomen, hun doel was immers een goede tijd op de klokken zetten.

Na de rit werden bij de skeelerbaan in het clubgebouw van IJsclub Baambrugge de winnaars in de diverse categorieën gehuldigd. Daarbij was er voor alle winnaars een warm applaus van de overige deelnemers. Er was ook dank voor het Rode Kruis, de vrijwilligers van IJsclub Baambrugge. Door organisatie wordt alweer uitgekeken naar de volgend jaar. IJsclub Baambrugge de 26e editie van deze zomerse tijdrit te organiseren, mogelijke datum is vrijdagavond 7 of 14 juni 2019. Naar verwacht zijn er dan geen visvrienden, onweer, regen, storm, MKZ of grasbalen die de wielrenners dwars zitten.


Uitslag Tijdrit 15 september 2018 IJsclub Baambrugge

13 kilometer

Uitslag: Dames

Nummer

Eindtijd


hr:min:sec

Naam

Woonplaats

1

0:20:19

Valerie Steffens

Amersfoort

2

0:21:18

Clare Roy

Naarden

3

0:21:55

Marti Valks

Hilversum

4

0:24:39

Letisja Henderson

Vleuten

Uitslag: Jeugd Dames

t/m 16 jr

1

0:23:32

Carola van de Wetering

Nieuw Vennep

2

0:24:32

Daan Louwersen

Amsterdam

3

0:25:41

Emma Koster

Muiderberg

4

0:26:40

Sem Bakker

Nederhorst den Berg

Uitslag: Heren



1

0:17:32

Luc Essink

Almere

2

0:17:35

Yanne Dorenbos

Castricum

3

0:17:38

Jack Allison

Amsterdam

4

0:17:39

Jasper Schouten

Dronten

5

0:17:47

Daan Switters

Utrecht

6

0:17:50

Gerben Oldekamp

Zandhuizen

7

0:17:54

Milan Broer

Barendrecht

8

0:18:00

Maarten Vierhout

Nunspeet

9

0:18:25

Arnold Janssen

Amsterdam

10

0:18:32

Pieter ter Kortenaar

Wageningen

11

0:18:42

Joost Korsen

Amsterdam

12

0:19:25

Ber-Jan den Hartogh

Zoetermeer

13

0:19:47

Thimon Keus

Zoetermeer

14

0:20:03

Tim Schreurs

Amsterdam

15

0:20:25

Jasper van Haaster

Gorssel

16

0:21:32

Jort de Boer

Amsterdam

17

0:21:59

Jochem Giesbers

Baambrugge

18

0:22:49

Sjors van Mourik

Nieuwegein

19

0:23:54

Martijn Goedhart

Landsmeer

20

0:24:57

Florian Reimus

Kockengen

Uitslag: Jeugd Heren

t/m 16 jr

1

0:19:51

Wessel Mouris

Baambrugge

2

0:20:51

Kas Visser

Houten

3

0:22:37

Michiel Mouris

Baambrugge

4

0:22:45

Lars Ruizendaal

Abcoude

5

0:23:06

Olav Wind

Nigtevecht

6

0:23:27

Otto Immerzeel

Zegveld

7

0:26:57

Thomas Landman

Amsterdam Zuid-Oost

Uitslag: Heren Masters

va 40 jr

1

0:18:05

Jordy Meerman

Breda

2

0:18:09

Shane Mahon

Haarlem

3

0:19:02

Ronald Meijer

Utrecht

4

0:19:04

Niels Hartland

Nieuwegein

5

0:19:36

Erwin Schumm

Naarden

6

0:20:09

Hans van Gelderen

Haarlem

7

0:20:19

Duco Endeman

Amsterdam

8

0:20:21

Hans Maessen

Naarden

9

0:21:11

Theo Heuzen

Amsterdam

10

0:21:15

Martijn Laman

Utrecht

11

0:22:25

Mark de Bruijn

Utrecht

12

0:22:39

Berry Deurhof

Vleuten

13

0:23:05

Mike Bakker

Nederhorst den Berg

14

0:23:08

Paul Wind

Nigtevecht

15

0:23:09

Niels de Kraker

Amsterdam

16

0:23:30

Willem-Jan Ruizendaal

Abcoude

16


Wim Verbree

Abcoude

18

0:24:03

Ruud Koster

Muiderberg

19

0:24:23

Peter Tijsen

Diemen

20

0:27:36

Jos Goedhart

Landsmeer


n.g.

Jan Buisman

Ouderkerk aan de Amstel


Termijn voor opmerkingen is gesloten. Uitslagen gestuurd naar tijdrijden.nl




Tijdrit IJsclub Baambrugge 9 juni 2017
uitslag:
Dames vanaf 18 jaar
PlaatsEindtijdNaamWoonplaats
10:17:28Aliecja VerhagenWoerden
20:17:35Marion GerssensBeuningen
30:18:20Valerie SteffensAmersfoort
40:19:08Andrea van Loot Harde
50:19:54Sonja WassenbergBingelrade
60:21:21Tessa vd VeenDe Bilt
70:21:23Merel l'AmieWeesp
80:22:19Cathy de Graaft Gooi
90:23:07Anne VerweijAbcoude
Meisjes Pupillen t/m 14 jaar
PlaatsEindtijdNaamWoonplaats
10:22:17Daan LouwerseAmsterdam
20:23:50Emma KosterMuiderberg
30:24:38Diane vd BoschWeesp
40:25:00Jitske FransensAmsterdam
50:25:41Bo KoolenNederhorst den Berg
60:25:44Lataesha NarainBroek in Waterland
70:25:58Emma FransenLandsmeer
80:26:10Sem BakkerNederhorst den Berg
90:26:33Melissa WennekerNederhorst den Berg
100:26:57Simone BaderMijdrecht
Heren Senioren
PlaatsEindtijdNaamWoonplaats
10:16:09Milan BroerBarendrecht
20:16:13Jeroen van KrimpenUtrecht
30:16:17Sven NijhuisWilnis
40:16:25Niels OvervoordeDelfgauw
40:16:40Michael Angelo RomanoTilburg
60:16:44Jasper KiburgAusterlitz
70:16:49Jan SandersBeuningen
80:16:55John vd HoefUtrecht
90:17:00Niels ImmerzeelWilnis
90:17:00Thomas VerstraetenAlmere
110:17:32Thijs GeerseZeewolde
120:17:35Daan SparreboomAmsterdam
130:17:39Gijs BergmanNederhorst den Berg
140:17:45Rogier WesselmanWeesp
140:17:45Leendert LouterWoerden
160:18:01Mart KneepkensOuderkerk
170:18:33Ruben SchelMijdrecht
180:18:53Rens Salomé Weesp
190:19:04Wouter VerbreeAbcoude
200:19:27Ruben PeppingAbcoude
210:19:39Maarten PronkUtrecht
220:19:56Karel SchrijversLoenersloot
230:21:35Gabriel NibteAbcoude
24d.n.f.Marin BogaardKootwijk
Jongens Junioren t/m 17 jaar
PlaatsEindtijdNaamWoonplaats
10:16:05Jarne DorenbosCastricum
20:16:28Victor BroexOuderkerk ad Amstel
30:16:55Tom van LintMaarssen
40:16:57Jim KesVolendam
50:17:00Dion SchoolenaarZwanenburg
60:17:03Leco HendriksMaassluis
70:17:10Joris KroonSchalkwijk
80:17:44Leon BuysAalsmeer
90:17:52Menno BroexOuderkerk ad Amstel
100:17:55Joey van LintMaarssen
110:18:10Daan BrouwerJaarsveld
120:18:36Yaron ButeynNieuwerbrug
130:18:41Rowan WijfjeHarmelen
140:20:31Jesse DubavandAbcoude
150:20:35Jochem GiesbersBaambrugge
160:20:39Tom JonkmanZaandam
170:20:55Stan WennekerNederhorst den Berg
180:20:59Wouter vd BoschWeesp
190:21:23Florian ReimusKockengen
200:21:25Jobbi LendeindeMuiden
210:21:29Zeno de PontiAmsterdam
220:22:14Lars RuizendaalAbcoude
230:22:55Philo DecroosHilversum
Jongens Pupillen t/m 14 jaar
PlaatsEindtijdNaamWoonplaats
10:18:04Lanie HuendersAlmere
10:18:04Mats SiemonsAmsterdam
30:18:06Wessel MourisBaambrugge
40:18:45Matthijs DepenbrockAlmere
50:21:17Mees van DurenNes aan de Amstel
60:21:24Maurits KoolKortenhoef
60:21:25Quinten Heerma(leeg)
80:21:27Nick LuytenAmstelveen
90:22:13Jorrit WyniaAmsterdam
100:23:06Tom EgbertseAlmere
110:23:25Melle JongsmaAmstelveen
120:23:35Jesse van LeeuwenDriemond
130:23:44Nick ReyneveldAmsterdam
140:25:13Fjodor AquinaDiemen
150:27:52Thomas LandmanA'dam ZO
Heren Masters vanaf 40 jaar
PlaatsEindtijdNaamWoonplaats
10:16:08Niels ZagersUtrecht
20:16:27Barend VerhagenWoerden
30:16:43Nico BakkerHattem
40:16:49Lourens SnoekVolendam
50:16:57Martijn BroekmanUtrecht
60:17:17Albert van LeeuwenMaarssen
70:17:20Harry KoeneLoenen aan de Vecht
80:17:34Hans van GelderenHaarlem
90:17:43Eric SchoonderwoerdMaarssen
100:17:49Rembart DuineUtrecht
110:18:08Gerald vd HamAmsterdam
120:18:09Jan LeeflangMaarssen
130:18:13Martin SwartMaarssen
140:18:21Michel PhilippaUtrecht
140:18:21Michiel vd WalRhenen
160:18:45Victor vd HoffVelserbroek
170:18:46André StappersDordrecht
180:19:10Martijn LamanUtrecht
190:19:17Theo HeuzenAmsterdam
200:19:27Piet KnoopAbcoude
210:19:49Niels SiemonsAmsterdam
220:20:14Joost KnotnerusAmsterdam
230:20:15Jan-Willem FransensAmsterdam
240:20:19Ronald RinsmaBreukelen
250:20:20Hennie vd WiltMaarssen
260:20:40Jan-Karel MolenaarUtrecht
270:21:02Mike BakkerNederhorst den Berg
280:21:20Ruud KosterMuiderberg
290:21:33Peter TijsenDiemen
300:21:40Wim Verbree Abcoude
310:22:08Willem-Jan RuizendaalAbcoude
32d.n.f.Nico van VerseveldBeusichem



Uitslag Tijdrit Baambrugge 3 juni 2016

13,5 KM

Totaal uitslag (update 4 jun 11.28)
NrEindtijd
hr:mm:sec
NaamWoonplaats

Dames
10:19:31Alicja VerhagenWoerden
20:19:34Marion GerssenBeuningen
30:20:37Birgitta RoosUtrecht
40:20:57Valerie SteffensUtrecht
50:21:54Lisanne ImmerzeelWilnis
60:22:39Annemarie VedderBreukelen
70:22:43Sonja WassenbergBingelraadde
80:23:54Els MeijerDriemond
90:24:21Jacqueline HogenhoutBaambrugge
100:25:15Anky FaberLandsmeer
Dames t/m 17 jr
10:22:48Eva de BruinKockengen
20:22:56Kristie v.d. VossenCulemborg
30:23:14Ryanne WestenbergAlmere
40:23:25Estelle de JongWaverveen
50:23:58Romy de JongWaverveen
60:24:17Tessa SnoekAbcoude
70:25:59Roos HondeveldAmsterdam
80:26:10Inge SmitsNederhorst den Berg
Dames t/m 14 jr
10:22:29Eline van RooijenWoerden
20:25:44Eva SchipperMarken
30:26:07Quinty van WijnbergenIlpendam
40:27:55Emma KosterMuiderberg
50:29:38Melissa WennekerNederhorst den Berg
Heren t/m 17 jr
10:17:47Teun MourisOuderkerk a/d Amstel
20:18:25Minne VerboomKrimpen a/d Ijssel
30:18:32Riis KaakNieuw-Vennep
40:19:07Tobias GobelAmstelveen
50:19:15Tom van LintMaarssen
60:19:17Leon BuijsAalsmeer
70:19:28Ivar ImmerzeelWilnis
80:19:43Mike RavenLoosdrecht
90:20:11Joey van LintMaarssen
100:20:20Sergo YoroAmsterdam
110:22:12Jobbi LenderinkMuiden
120:23:11Gabriel NipteAbcoude
130:23:27Jesse DubavandAbcoude
140:23:34Zeno de PontiAmsterdam
150:23:54Jochem GiesbersBaambrugge
160:24:18Sil BosNederhorst den Berg
170:25:07Philo DecroosHilversum
Heren t/m 14 jr
10:20:37Joris KroonSchalkwijk
20:22:20Stan WennekerNederhorst den Berg
30:22:43Mats SimonsAmsterdam
40:23:22Mathijs DepenbrockAlmere
50:23:48Tom JonkmansZaandam
60:24:21Frank GrootWeesp
60:25:21Nick LuijtenNaarden
80:25:24Oscar SmitAbcoude
90:27:09Jesse van LeeuwenDriemond
100:27:52Melle JongsmaAmstelveen
110:28:51Nick ReijneveldAmsterdam
120:32:45Thomas LandmanAmsterdam
Heren
10:17:22Johan TijssenSint Jansklooster
20:17:32Tim VeldtAmsterdam
30:17:34Milan BroerBarendrecht
40:17:49Roderik EgberinkHilversum
50:17:52Gerwin ColjeSnelrewaard
60:17:53Zhihui JiangEindhoven
70:18:07Jordy MeermanBreda
80:18:10Niels ZagersUtrecht
90:18:13Dave KanbierSchagen
100:18:40Glenn ThomasWoerden
110:18:41Jeffrey BotmanAlmere
120:18:43Julian v.d. WoudenSonnega
130:18:44Douwe DaatselaarAmsterdam
140:18:57Maico VoetsHilversum
150:19:02Michael den ToomAbcoude
160:19:03Marc VeltsAmstelveen
170:19:03Wilco TimmermanEmmeloord
180:19:14Rogier WesselmanWeesp
190:19:19Thomas VerstratenAlmere
200:19:24Johan BiermaZeewolde
210:19:28Joel BossUtrecht
220:19:33Guy FrissenUtrecht
230:19:36Dingeman VinkHaarlem
240:20:10Remco KlerkxAmstelveen
250:20:11Jurjen WestenbergAlmere
260:20:18Jasper van HaasterNieuwegein
270:20:35Michel PhilippaUtrecht
280:20:45Mathijs VallingaGroningen
290:20:59Gijs BergmanNederhorst den Berg
300:21:03Roeland van DijkhuizenMijdrecht
310:21:13Wouter VerhulstLeusden
320:21:17Wouter VerbreeAbcoude
330:21:20Ruben PeppingAbcoude
340:21:22Tim de VriesVinkeveen
350:21:47Sjors van MourikNieuwegein
360:21:49Keyan BomWeesp
370:22:00Peter WesselingOuderkerk a/d Amstel
380:22:05Karel SchrijversLoenersloot
390:22:47Jaco MoermanVinkeveen
400:22:51Thimo CordesNaarden
410:23:53Ruud KosterMuiderberg
420:25:14Sander SnoekAbcoude
43GTMaarten SchavenmakerNieuw-Vennep
Heren Veteranen
10:17:32Jeroen VisserAlkmaar
20:18:06Lammert HaverkampElberg
30:18:42Teo HeusdenAmsterdam
40:18:45Richard te VaarwerkNeede
50:18:47Joost van BezooijenNijmegen
50:18:47Barend VerhagenWoerden
70:18:49Robert GodfroidMonnickendam
80:19:00Jaap de KlerkBroek op Langedijk
90:19:09Rolf HendriksAlmere
100:19:15Dick VisserAmsterdam
110:19:27Albert van LeeuwenMaarssen
120:19:39Erik SchoonderwoerdMaarssen
130:19:56Jan WestveenLoenen a/d Vecht
140:20:00Maarten SchinkelUtrecht
150:20:10Marcel van WeesWeesp
150:20:10Jan LeeflangMaarssen
170:20:20Nico van VerselveldBeusichem
180:20:29Victor v.d. HoffVelserbroek
190:20:34Rob ZwartWoerden
200:20:35Wim HonigAmstelveen
210:20:51Jan BuismanOuderkerk a/d Amstel
220:20:53Erik BrouwerAlmere
230:21:17Nico de JongVinkeveen
240:21:24Richard AardenburgBiddinghuizen
250:21:37Hennie v.d. WiltMaarssen
260:22:12Frans FaberLandsmeer
270:22:14Christof SmitAbcoude
280:22:23Nico de JongWaverveen
290:22:26Willem Jan RuizendaalAbcoude
300:22:55Wim RosVinkeveen
310:22:59Niels SimonsAmsterdam
310:22:59Ivo BrunsBaambrugge
330:23:03Peter JakAmsterdam
340:23:06Klaas LuijtenNaarden
350:23:59Gerard BrockhoffHuizen
360:24:26Peter TijssenDiemen
370:24:29Jetse SalverdaAlmere
380:25:23Jos CordesUithoorn
390:26:20Hans CordesNaarden
400:26:49Theo BaarsWilnis
410:26:58Jan-Karel MolenaarUtrecht
420:29:03Tom CordesMijdrecht
43GTJurgen WarmerdamAmsterdam



Tijdrit IJsclub Baambrugge 12 september 2015

Totaal uitslag:

Heren Senioren

Plaats

Eindtijd

Naam

Woonplaats

1

17:56

Maarten Schaafmaker

Nieuw-Vennep

2

18:41

Gijs Jorna

Diemen

2

18:41

Arnold Jansen

Amsterdam

4

19:07

Basjan Berkhof

Haarlem

5

19:08

Gerjan Olsder

Barneveld

6

19:43

Maarten v.d. Veen

Utrecht

7

20:01

Roel Siebelink

Zutphen

8

20:39

Jefrey Jacobs

Vleuten

9

20:50

Martijn Goedhart

Almere

10

21:00

Martijn Laman

Utrecht

11

21:33

Wouter Verbree

Abcoude

12

21:55

Hidde Reitsma

Amsterdam

13

21:59

Mark Kauw

Utrecht

14

22:18

Patrick Andriessen

Baambrugge

15

22:35

Karel Schrijvers

Loenersloot

16

22:51

Victor Velthuijzen

Amsterdam

17

24:15

Frederik Reitsma

Amsterdam

-

opgave

Ruben Pepping

Abcoude

Dames

Plaats

Eindtijd

Naam

Woonplaats

1

19:56

Alicja Verhagen

Woerden

2

21:40

Valerie Steffens

Utrecht

3

23:29

Kim Lubbers

Utrecht

4

23:50

Annemieke Haasnoot

Utrecht

Jongens Junioren t/m 17 jaar

Plaats

Eindtijd

Naam

Woonplaats

1

18:03

Joris Paauwe

Hilversum

2

18:15

Michel Bos

s Gravendeel

3

18:24

Melvin Wildeboer

Papendrecht

4

20:27

Ruben Schel

Mijdrecht

5

20:45

Dirk-Jan Timmer

Tienhoven

6

23:10

David Groot

Weesp

7

23:56

Gabriel Nibte

Abcoude

8

24:53

Jobbi Lenderink

Muiden

9

25:01

Jochem Giesbers

Baambrugge

Jongens Pupillen t/m 14 jaar

Plaats

Eindtijd

Naam

Woonplaats

1

20:30

Ivar Immerzeel

Wilnis

2

26:48

Oscar Smit

Abcoude

3

30:20

Lars Ruizendaal

Abcoude

Heren Masters vanaf 40 jaar

Plaats

Eindtijd

Naam

Woonplaats

1

18:51

Barend Verhagen

Woerden

2

18:54

Joost van Bezooijen

Nijmegen

3

19:11

Albert van Leeuwen

Maarssen

4

19:35

Arno van Rijn

Zoetermeer

5

20:07

A.A.B. Verbout

Maarssen

6

20:13

Richard Hiemstra

Amsterdam

7

20:14

Cees van Houten

Utrecht

8

20:21

Jan Leeflang

Maarssen

9

20:26

Jan Westveen

Loenen ad Vecht

10

20:49

Michel Philippa

Utrecht

11

20:50

Martin Swart

Maarssen

12

20:57

Wim Honig

Amstelveen

13

21:16

Nico van Verseveld

Beusichem

14

21:18

Mark de Bruijn

Utrecht

15

21:36

Theo Heusden

Amsterdam

16

22:20

Steve Langham

Liverpool

16

22:20

Christof Smit

Abcoude

18

22:22

Hennie v.d. Wilt

Maarssen

19

22:30

Frans Faber

Landsmeer

20

22:53

Anco Post

Baambrugge

21

23:02

Adriaan de Bruin

Kockengen

22

24:48

Willem van Ginkel

Breukelen

Meisjes Junioren t/m 17 jaar

Plaats

Eindtijd

Naam

Woonplaats

1

23:24

Eva de Bruin

Kockengen

-

opgave

Tessa Snoek

Abcoude




Meisjes Pupillen t/m 14 jaar


Plaats

Eindtijd

Naam

1

23:23

Romy de Jong

Waverveen




Tijdrit IJsclub Baambrugge 6 juni 2014

Afstand: 13,5 km

Uitslag

Uitslagen

Tijdrit 06 juni 2014IJsclub Baambrugge







Dames

Nr

Startnr.

Categorie

Naam

Woonplaats

Eindtijd

1

21

DA

Roos Hoogeboon

Utrecht

0:19:47

2

9

DA

Alicja Verhagen

Woerden

0:20:03

3

7

DA

Nike Beckeringh

Amstelveen

0:20:49

4

59

DA

Anne Lof

Broek in Waterland

0:21:04

5

14

DA

Cynthia Zetz

Almere

0:22:38

6

75

DA

Nathalie Timmer

Maarssen

0:23:00

7

139

DA

Els Meyer

Driemond

0:23:02

8

109

DA

Anne Verwey

Abcoude

0:25:19

9

136

DA

Liesbeth Vegter

Baambrugge

0:25:42







Dames Junioren

Nr

Startnr.

Categorie

Naam

Woonplaats

Eindtijd

1

4

DJ

Anne Huinen

Noordwijk

0:20:23

2

87

DJ

Femke Markus

Zwarte Kat

0:20:32

3

76

DJ

Lisanne Immerzeel

Wilnis

0:22:27

4

30

DJ

Charlotte Kool

Kortenhoef

0:23:43

5

81

DJ

Julia v. Ravenzwaag

Amstelveen

0:23:50

6

48

DJ

Eva de Bruin

Kockengen

0:23:59

7

97

DJ

Lotte Elfferick

Wilnis

0:24:02

8

63

DJ

Maria Evers

Abcoude

0:25:02







Dames Pupillen

Nr

Startnr.

Categorie

Naam

Woonplaats

Eindtijd

1

91

DP

Julia Boschker

Woerden

0:21:36

2

50

DP

Romy de Jong

Waverveen

0:24:33

3

43

DP

Tessa Snoek

Abcoude

0:24:47

4

51

DP

Estelle de Jong

Waverveen

0:25:06

5

85

DP

Roos Markus

Zwarte Kat

0:26:00

6

89

DP

Carmen Douma

Almere

0:26:06

7

13

DP

Emma Kant

Landsmeer

0:26:29

8

28

DP

Willemijn vd Vlugt

Amsterdam

0:26:41

9

67

DP

Sabine de Jong

Weesp

0:27:28

10

134

DP

Sharon Wenneker

Nederhorst den Berg

0:29:09







Heren Senioren

Nr

Startnr.

Categorie

Naam

Woonplaats

Eindtijd

1

1

HS

Maarten Schavemaker

Nieuw Vennip

0:18:16

2

117

HS

Gijs Jonna

Diemen

0:18:30

3

16

HS

Cees Snoek

Volendam

0:18:38

4

100

HS

Mark Veldt

Amstelveen

0:18:45

5

12

HS

Peter Res

Utrecht

0:18:46

6

20

HS

Jack Smit

Volendam

0:18:55

7

8

HS

Maico Voets

Huizen

0:19:07

8

125

HS

Guy Frissen

Neerbeek

0:19:13

9

102

HS

Tom Mooy

Nieuwegein

0:19:15

10

124

HS

Stefan Wolffenbuttel

Nigtevecht

0:19:18

11

116

HS

Job Lutjens

Amstelveen

0:19:23

11

123

HS

John v.d. Hoef

Utrecht

0:19:23

13

2

HS

Vincent Vis

Amersfoort

0:19:34

14

64

HS

Ray v.d. Zwan

Nederhorst den Berg

0:19:48

15

58

HS

Jeffrey v. Norden

Loosdrecht

0:19:54

15

33

HS

Kneepkens

Amsterdam

0:19:54

17

39

HS

Martijn Goedhart

Landsmeer

0:20:12

18

104

HS

Niels Zagers

Utrecht

0:20:13

19

34

HS

Leon Ruys

Oss

0:20:21

20

95

HS

Patrick Leeflang

Maarssen

0:20:22

21

35

HS

Jurjen Westenberg

Almere

0:20:28

22

108

HS

Roeland v. Dijkhuizen

Mijdrecht

0:20:32

23

60

HS

Wim Joling

Amsterdam

0:20:36

24

135

HS

Frank Lekkerkerker

Ankeveen

0:20:39

25

56

HS

Robin Snoek

Abcoude

0:20:41

26

112

HS

Wouter Verbree

Abcoude

0:20:44

27

96

HS

Hilco v/d Wal

Maarssen

0:21:16

28

113

HS

Ruben Pepping

Abcoude

0:21:18

29

118

HS

Victor Veldhuysen

Amsterdam

0:21:29

30

72

HS

Tjank Nelissen

Maarssenbroek

0:21:39

31

107

HS

Kees Jan Koedam

Mijdrecht

0:21:44

32

111

HS

Karel Schrijvers

Loenersloot

0:21:54

33

36

HS

Leon Westenberg

Almere

0:22:08

33

61

HS

Thijs Verbree

Amsterdam ZuidOost

0:22:08

35

130

HS

Jan Peter Nagel

Nederhorst den Berg

0:22:26

36

129

HS

Hans Lekkerkerkers

Weesp

0:22:44

37

128

HS

Yuuki Maruyama

Amsterdam

0:22:59

38

110

HS

Bas Verbree

Vinkeveen

0:23:38

39

120

HS

Rogier v. Oosterom

Baambrugge

0:23:55







Heren Veteranen

Nr

Startnr.

Categorie

Naam

Woonplaats

Eindtijd

1

47

HV

Robert Godfrued

Monnickendam

0:18:42

2

10

HV

Barend Verhagen

Woerden

0:18:44

3

17

HV

Sjoerd Brendt

Monnickendam

0:18:50

4

90

HV

Rolf Hendriks

Almere

0:19:29

5

23

HV

Peter van Wijgerden

Woudrickem

0:19:31

6

71

HV

Martin Swart

Maarssen

0:19:36

7

29

HV

David Ruys

Oss

0:19:48

8

24

HV

Tjalling Kramer

Diemen

0:19:55

9

69

HV

Daan v.d. Have

Dordrecht

0:20:18

10

119

HV

Jan Westveen

Loenen a/d Vecht

0:20:22

11

132

HV

Rik Meyering

Loenen a/d Vecht

0:20:24

12

94

HV

Jan Leeflang

Maarssen

0:20:32

13

101

HV

Tim de Zeeuw

Maarssen

0:20:33

14

88

HV

Rene Markus

Zwarte Kat

0:20:41

15

127

HV

Houke Boon

Amsterdam

0:20:47

16

31

HV

Richard Blijleven

Marken

0:20:50

17

32

HV

Branderhorst

Utrecht

0:21:01

18

55

HV

Arjan Hulsebos

Amsterdam

0:21:12

19

42

HV

Richard Aardenburg

Almere

0:21:15

20

140

HV

Gerard de Veer

Vreeland

0:21:34

21

40

HV

Erik Brouwer

Almere

0:21:35

22

53

HV

Henk Steenhuis

Amsterdam

0:21:39

23

133

HV

Theo Heuzen

Amsterdam

0:21:47

24

103

HV

Marc Lubbers

Utrecht

0:21:54

25

19

HV

Jan Tol

Volendam

0:21:55

26

54

HV

Bobbie Road

Vreeland

0:22:33

27

68

HV

Peter Jak

Amsterdam

0:22:37

28

106

HV

Arjan Fluit

Mijdrecht

0:22:42

29

5

HV

Willem Pals

Amsterdam

0:22:50

30

99

HV

Steve Langham

Liverpool

0:23:00

31

41

HV

Wim Verbree

Abcoude

0:23:01

32

70

HV

Peter Tijsen

Diemen

0:23:09

33

93

HV

Wim Ros

Vinkeveen

0:23:13

34

92

HV

Adriaan Bosch

Loenen a/d Vecht

0:23:17

35

37

HV

Adriaan de Bruin

Kockengen

0:23:23

36

114

HV

Dirk v.d. Velde

Nederhorst den Berg

0:25:14

37

98

HV

Jan v/d Horst

Diemen

0:25:26

38

38

HV

Jos Goedhart

Landsmeer

0:26:24

39

25

HV

Sander Lemme

Hilversum

0:27:45

40

138

HV

Peter Galesloot

Weesp

n.s.

41

137

HV

Clemens Galesloot

Weesp

n.s.







Heren Junioren

Nr

Startnr.

Categorie

Naam

Woonplaats

Eindtijd

1

11

HJ

Nils Eekhof

Rijsenhout

0:18:12

2

62

HJ

Joris Paauwe

Hilversum

0:18:39

3

45

HJ

Michael den Toom

Abcoude

0:19:31

4

80

HJ

Coen de Best

Mijdrecht

0:19:47

5

79

HJ

Tom Kant

Landsmeer

0:20:12

6

15

HJ

Bas Borsom

Kortenhoef

0:20:39

7

78

HJ

Daan de Best

Mijdrecht

0:20:42

8

3

HJ

Gijs Bergman

Nederhorst ten Berg

0:20:52

9

6

HJ

Wiebe Stassen

Aalsmeer

0:20:53

10

73

HJ

Rodie v. Rooyen

de Meern

0:21:22

11

74

HJ

Dirk Jan Timmer

Tienhoven

0:21:29

12

22

HJ

Jelle de Boer

Duivendrecht

0:22:02

13

105

HJ

Levi Kramer

Amsterdam

0:22:54

14

115

HJ

Pieter Lubbe

s Gravelande

0:23:01

15

131

HJ

Sam Kramer

Amsterdam

0:23:08

16

121

HJ

Tim Wals

Landsmeer

0:23:10

17

126

HJ

Dennis Bunschoten

Vinkeveen

0:23:26

18

27

HJ

Wouter vd Harst

Diemen

0:23:54

19

44

HJ

Sander Snoek

Abcoude

0:24:16

20

66

HJ

Conné de Jong

Weesp

0:26:56







Heren Pupillen

Nr

Startnr.

Categorie

Naam

Woonplaats

Eindtijd

1

77

HP

Ivor Immerzeel

Wilnis

0:21:21

2

52

HP

Pijke Steenhuis

Amsterdam

0:21:41

3

57

HP

Jens Salomons

Almere

0:22:43

4

86

HP

Tobias Gobel

Zwarte Kat

0:22:46

5

83

HP

Wieger Gobel

Zwarte Kat

0:22:53

6

82

HP

Bart Seegers

Ouderkerk

0:23:26

7

65

HP

Philo Deoroos

Hilversum

0:24:21

8

18

HP

Sander Huinen

Noordwijk

0:24:41

9

49

HP

Wessel Mauris

Baambrugge

0:24:47

10

122

HP

Stan Wenneken

Nederhorst den Berg

0:26:36

11

84

HP

Jochem Giesbers

Baambrugge

0:27:51

12

46

HP

Maurits Kool

Kortenhoef

0:28:37

13

26

HP

Timo Lemme

Hilversum

0:30:05










Tijdrit IJsclub Baambrugge 7 juni 2013

Afstand: 13,5 km

Uitslag

Heren Senioren





Plaats
Eindtijd
Naam
Woonplaats
1
0:17:44
Tim Veldt
Amsterdam
2
0:18:26
Henk de Jong
Mijdrecht
3
0:19:17
Jan Willem Groenveld
Rotterdam
4
0:19:34
Joost Korse
Amsterdam
4

Ben Gorissen
Maartensdijk
6
0:19:36
Tom Mooij
Nieuwegein
7
0:19:39
Niels Huiskamp
Fijnaart
7

Jeffrey Jacobs
Vleuten
9
0:20:29
Peter Hoogerwerf
Woerden
10
0:20:30
Patrick Leeflang
Maarssen
11
0:20:43
Tjark Nelissen
Maarssen
12
0:20:54
Martijn Goedhart
Landsmeer
13
0:20:56
Bram Verbout
Maarssenbroek
14
0:21:00
Ingmar Rydell
Utrecht
15
0:21:19
Kick Spaargaren
Kudelstaart
16
0:21:36
Thomas Batelaan
Amsterdam
17
0:21:47
Ruben Pepping
Abcoude
18
0:22:27
Andres Landman
Amsterdam
19
0:23:37
Hugo van Oostrom
Utrecht
20
0:23:43
Wouter Verbree
Abcoude
21
0:23:58
Jan Pieter Nagel
Nederhorst d Berg
22
0:24:08
Wouter Crooy
Amsterdam
23
0:24:12
Rogier van Oostrom
Baambrugge
24
0:24:59
Hans Lekkerkerker
Weesp
25
0:25:15
Maurice van Hattem
Utrecht


Jongens Junioren t/m 17 jaar





Plaats
Eindtijd
Naam
Woonplaats
1
0:18:25
Milan Broer
Barendrecht
2
0:18:48
Niels Wolfenbuttel
Nigtevecht
3
0:19:05
Douwe Daatselaar
Amsterdam
4
0:19:46
Mark Veldt
Amstelveen
5
0:20:04
Michael den Toom
Abcoude
6
0:20:10
Gijs Jorna
Diemen
7
0:20:15
Matthew Overste
Amsterdam
8
0:20:27
Koen de Best
Mijdrecht
9
0:21:35
Remco Leeflang
Maarssen
10
0:21:47
Jurjen Westenberg
Almere
11
0:21:59
Tom Kant
Landsmeer
12
0:23:00
Bart de Veer
Vreeland
13
0:24:19
Wouter vd Harst
Diemen
14
0:25:32
Stijn van der Wal
Almere



Jongens Pupillen t/m 14 jaar





Plaats
Eindtijd
Naam
Woonplaats
1
0:20:22
Jos Pauwe
Hilversum
2
0:21:20
Tristan Broer
Barendrecht
3
0:21:48
Armando van Bruggen
Purmerend
4
0:21:54
Koen Warnier
Amsterdam
5
0:22:20
Bas Bosson
Kortenhoef
6
0:24:15
Daan de Best
Mijdrecht
6

Sem v.d. Burg
Almere
8
0:24:47
Ivar Immerzeel
Wilnis
9
0:25:58
Jens Salomons
Almere
10
0:26:57
Philo Decroos
Hilverum
11
0:28:35
Jochem Giesbers
Baambrugge


Heren Masters vanaf 40 jaar





Plaats
Eindtijd
Naam
Woonplaats
1
0:19:22
Albert van Leeuwen
Maarssen
2
0:20:00
Martin Swart
Maarssen
3
0:20:20
Rik Meijerink
Loenen aan de Vecht
4
0:20:39
Jan Leeflang
Maarssen
5
0:20:43
Tim de Zeeuw
Maarssen
6
0:20:50
Atty Duijn
Eefde
7
0:21:03
Eric Schoonderwoerd
Maarssen
8
0:21:22
Rene Markus
Zwarte Kat
9
0:21:54
Herman van Bruggen
Purmerend
10
0:22:51
Gerard de Veer
Vreeland
11
0:23:26
Hennie van der Wilt
Maarssen
12
0:24:42
Peter Tijsen
Diemen
13
0:24:52
Peter Bos
Loenersloot
14
0:25:04
Ron Fontijn
Landsmeer
15
0:25:45
Remco Geursen
Abcoude
16
0:26:10
Jos Goedhart
Landsmeer
17
0:26:22
Jan v.d. Harst
Diemen


Dames vanaf 18 jaar





Plaats
Eindtijd
Naam
Woonplaats
1
0:23:10
Melissa van Pierre
Mijdrecht
2
0:24:19
Anne Kewitsch
Abcoude
3
0:24:25
Leandra Creemer
Amsterdam
4
0:24:40
Nathalie Timmer
Maarssen



Meisjes Junioren t/m 17 jaar





Plaats
Eindtijd
Naam
Woonplaats
1
0:22:02
Femke Markus
Zwarte Kat
2
0:22:35
Lisanne Immerzeel
Wilnis
3
0:23:47
Myrthe Breedijk
Amsterdam


Meisjes Pupillen t/m 14 jaar





Plaats
Eindtijd
Naam
Woonplaats
1
0:24:15
Julia van Ravenzwaaij
Amstelveen
2
0:27:37
Ryanne Westenberg
Almere
3
0:29:18
Lotte van der Meijden
Vinkeveen
4
0:30:49
Myrthe Westenberg
Almere




Uitslagen


       Tijdrit 01 juni 2012 IJsclub Baambrugge       


Nummer

Categorie

Naam

Woonplaats

Eindtijd

Dameshr:min:sec
1DAMarti ValksHilversum0:21:34
2DANathalie Timmer
Tienhoven0:24:01
3DALeandra CreemersAmsterdam0:25:59
4DAGeesje TinholtBaambrugge0:28:57




NummerCategorieNaamWoonplaatsEindtijd
Dames Juniorenhr:min:sec
1DJRianne MarkusZwarte Kat0:20:51
2DJFemke MarkusZwarte Kat0:21:39
3DJYvette BroeksOuderkerk a/d Amstel0:21:50
4DJLisanne ImmerzeelWilnis0:22:04
5DJMaaike BrinksmaHilversum0:24:05
6
DJMadeleen HarteminkAmsterdam0:24:12
7DJEva Sterre BondingDurgerdam0:24:29
8DJEdel BondingDurgerdam0:25:15
9DJAngela BossonKortenhoef0:27:04



NummerCategorieNaamWoonplaats
Eindtijd
Meisjes Pupillenhr:min:sec
1DPMaria EversAbcoude0:25:13
2DPMyrthe SanduAmsterdam0:25:22
3DPLotte ElfferschWilnis0:25:42
4DPRyanne WestenbergAlmere0:26:25
5DPBeeke van WijngaardeAmsterdam0:27:12
6DPSiya BrinksmaHilversum0:27:19
7DPLot van der MeijdeVinkeveen0:27:46



Nummer
CategorieNaamWoonplaatsEindtijd



Jongens Pupillen



hr:min:sec









1


HP


Tristan Broer


Barendrecht


0:20:46



2


HP


Hano Dahmen


Amsterdam


0:21:41



3


HP


Bas Bossan


Kortenhoef


0:22:05



4


HP


Victor Broeks


Ouderkerk a/d Amstel


0:22:42



5


HP


Teun Maurits


Ouderkerk a/d Amstel


0:23:04



6


HP


Wouter van der Harst


Diemen


0:24:13



7


HP


Armando van Bruggen


Purmerend


0:24:16



8


HP


Mike Raven


Loosdrecht


0:24:32



9


HP


Max Kant


Landsmeer


0:25:01



10


HP


Twan van Rooijen


Loenen a/d Vecht


0:25:47



11


HP


Charlotte Kool


Kortenhoef


0:26:56



12


HP


Ivar Immerzeel


Wilnis

0:27:19








Nummer

CategorieNaamWoonplaatsEindtijd



Heren Junioren



hr:min:sec









1


HJ


Milan Broer


Barendrecht


0:18:26



2


HJ


Douwe Daatselaar


Amsterdam


0:19:04



3


HJ


Mathew Overste


Amsterdam


0:19:36



3


HJ


Niels Immerzeel


Wilnis


0:19:36



5


HJ


Ewout Hartemink


Amsterdam


0:20:19



6


HJ


Koen de Best


Mijdrecht


0:20:53



7


HJ


Wiebe Stassen


Aalsmeer


0:20:58



8


HJ


Bert Vroegindewei


Zeeland


0:21:09



9


HJ


Remco Leeflang


Maarssen


0:21:45



10


HJ


Jurjen Westenberg


Almere


0:22:39



11


HJ


Tom Kant


Landsmeer


0:22:42



12


HJ


Victor Ramler


Amsterdam


0:22:48



13


HJ


Mark de Wit


Vinkeveen


0:23:10



14


HJ


Daan Wiersma


Vinkeveen


0:23:40



15


HJ


Gary van Tol


Mijdrecht


0:24:00















CategorieNaamWoonplaatsEindtijd



Heren Senioren



hr:min:sec



1


HS


Erik-Jan Seeleman


Amstelveen


0:18:18



2


HS


Rafael Stoker


Hilversum


0:18:46



3


HS


Jan Sanders


Beuningen


0:19:01



4


HS


Lammert Havekamp


Elburg


0:19:24



5


HS


Tom Mooij


Nieuwegein


0:19:38



6


HS


Rhian Ket


Wolvega


0:19:40



7


HS


Andries Bosma


Weesp


0:20:42



7


HS


Frank Lekkerkerker


Ankeveen


0:20:42



9


HS


Martijn Goedhart


Landsmeer


0:20:44



10


HS


Joery Overman


Naarden


0:20:47



11


HS


Patrick Leeflang


Maarssen


0:21:03



12


HS


Hilco van de Wal


Maarssen


0:21:04



13


HS


Kick Spaargaren


Kudelstraart


0:21:16



14


HS


Gijs Roos


Landsmeer


0:21:20



15


HS


Thijs Verbree


Abcoude


0:21:26



16


HS


Reinier Nagel


Amstelveen


0:21:34



17


HS


Willem den Uijl


Muiden


0:22:01



18


HS


Jonathan Boom


Mijdrecht


0:22:12



19


HS


Jos de Pijper


Baambrugge


0:22:25



20


HS


Ruben Pepping


Abcoude


0:22:26



21


HS


Patrick Andriessen


Baambrugge


0:22:42



22


HS


Wouter Verbree


Abcoude


0:23:03



23


HS


Tom Hoekstra


Amsterdam


0:23:24



24


HS


Jan Pieter Nagel


Nederhorst den Berg


0:23:28



25


HS


Wouter Crooy


Amsterdam


0:24:18



26


HS


Erik Tinholt


Baambrugge


0:25:53



























CategorieNaamWoonplaatsEindtijd



Heren Veteranen



hr:min:sec



1


HV


Ronald Heringa


Groningen


0:18:00



2


HV


Maarten vom Winning


Amsterdam


0:18:42



3


HV


Albert van Leeuwen


Maarssen


0:19:12



4


HV


Arthur Slewe


Assendelft


0:19:28



5


HV


Willard Gerritsen


Uithoorn


0:19:30



6


HV


Polla Paolo


Amstelveen


0:20:04



7


HV


Daan van den Have


Dordrecht


0:20:05



8


HV


John Knol


Marum


0:20:10



9


HV


Robbert Mijwaart


Huizen


0:20:14



10


HV


Martin Zwart


Maarssen


0:20:19



11


HV


Jan Buisman


Ouderkerk a/d Amstel


0:20:21



12


HV


Rene Markus


Zwarte Kat


0:20:22



12


HV


Rik Meiring


Loenen a/d Vecht


0:20:22



14


HV


Jan Westveen


Loenen a/d Vecht


0:20:29



15


HV


Victor van den Hoff


Velserbroek


0:20:35



16


HV


Dennis Wolthuis


Ouderkerk a/d Amstel


0:20:42



17


HV


Tim de Zeeuw


Maarssen


0:20:44



18


HV


Jan Leeflang


Maarssen


0:20:45



19


HV


Jan Dekkers


Marum


0:20:46



20


HV


Atty Duijn


Eefde


0:21:00



21


HV


Dirk Jan Bakker


Amsterdam


0:21:01



22


HV


Andre Stappers


Dordrecht


0:21:18



23


HV


Peter Möllers


Duivendrecht


0:21:26



24


HV


Theo Heuzen


Amsterdam


0:21:32



25


HV


E. Oosterheerd


Maarssen


0:21:43



26


HV


Sicco Brouer


Weesp


0:21:47



27


HV


Herman van Bruggen


Purmerend


0:21:57



28


HV


Eric Schoonderwoerd


Maarssen


0:22:03



29


HV


Bart Brinksma


Hilversum


0:22:27



30


HV


Frans Faber


Landsmeer


0:22:59



31


HV


Willem Verbree


Abcoude


0:23:00



32


HV


Alfred Raven


Loosdrecht


0:23:16



33


HV


Peter van der Meijden


Vinkeveen


0:23:30



34


HV


Jan van der Harst


Diemen


0:24:03



35


HV


Koen van Troyen


Amsterdam


0:24:15



36


HV


Johan Ostendorf


Abcoude


0:25:09



37


HV


Peter Bos


Loenersloot


0:25:12



38


HV


Jaap v.d. Loo


Vinkeveen


0:25:33




















  

Tijdrit 1 juni 2012 IJsclub Baambrugge